TEKSTESHQIP

D.o.G.
Streetz On Fire
Lyrics
(Feat. Crack)

yeah D.o.G kick it Crack yeah

D.o.G.
hej crack a pe man n men sa ishe n prishtin
dulem i dhezem bashk ka nja a dy mi pi
e qishtu diqka i ngrej inaqort pej fundit e pares
i boj bashk e ti kalli i shkuni si pluni cigares
ju papaka folni per njoni tjetrin pej xhelozis
rrini t'ulur neper karrika kurr tu mos dal pej shpis
e mani emrin gangsterizmit po ju jeni tu e flliq
kapmuni per guxhe t karit veq famen me jau mrri
po hiq bitch plas se as dhomi sta ka kait hiq
pa dit ju zhduki bal edeh vet ki mu habit
qiribu qiriba un per juve jom zot
mbledhnu kejt bashk ngone gjini qa po thot
dont go to huston you will not make it back
dont come around here you may not make it back
niggas fuck you bitch how u gonna take
that your ass is still a lay but u cant bust to get bitch

R.E.F:
all ma gangstas stand up bitch niggas men up
and all you wankstas you wait us bitch nigga men up
if you shoot a clap cack back for your block
set your streets on fire fire fire cuz am hot
if you shut a clap cack back for your block
set your streetz on fire fire fire cuz I'm hot

D.o.G.
We gangsta blow to you hood bang bang with a shanker
homie am anger you now waht it is danger
yes njeri shum danger un i perdori durt skom nevoj per heker gjuni ju reklamoni 50 ushtar me ni allti
veq ni bum i jem i madh ju lo si dy pa tri
shuni hiq pa prit ju ain't a real o.g
you are a pussy muthafucka u ain't gonna hold me

Crack
eyo back to the streets kickin crack D.o.G
ri n'cep gjith kur vi kshtu qi qeck my the weat
e ti kejt ki mu rrshit pa bo njet as pa prit
po as vet se kom drit
ski qa pret ti mo n'trip
se kerkush mo nuk e kqyr sa ki llafe neper kong
se bo u nal dita lyp me ik tona ant
mati fjalt haver sta qet mir n'qit aspekt
dhe pse gojen e ke qel as ni fajl sun e qet

REF
all ma gangstas stand up bitch niggas men up
and all you wankstas you wait us bitch nigga men up
if you shoot a clap cack back for your block
set your streets on fire fire fire cuz am hot
if you shut a clap cack back for your block
set your streetz on fire fire fire cuz I'm hot

Crack
po be dren hala valla fort mir e di
ja nisem per naj njo po te shtatshi patem mrri
tipat senet kur pi nijn xhelozia kejt pi qkyn
next summa next year kshtu qe patum n'prishtin
nuk e di ti a e din po une e di ti ku rrin
ruju pe hap gojen se vi vet nuk bi gjin
ku o fundi nuk e di se tutes eren sja kum ni
pej qi hinem n qisi seni ngjyrat repit ja kem shti
un skom nevoj qa me than kejt amatera i qes menjian
kejt bon ti vec per fam njeri me bebo 1 nivel kan
po qa me bo ty qi nuk ta man se me rrepovat ja qi at nan
pom vjen keq po sdu me lan
se as mu faljen kerrkush sma ka dhan
kejt e di jem bo fucked tuj pi
se di per t'gjith I'm a fuckin g
kejt pot pshtillet barku tij kshuqe vec ajt dhe fukin rri
mos rrepovat se n'tok ti fshi dhe me qit fllo ta boj naten dit
n'paci pidha bjeri ktu te na ki me i pa t'shkyme ki me i pa tuj u qi

R.E.F
all ma gangstas stand up bitch niggas men up
and all you wankstas you wait us bitch nigga men up
if you shoot a clap cack back for your block
set your streets on fire fire fire cuz am hot
if you shut a clap cack back for your block
set your streetz on fire fire fire cuz I'm hot

DËRGOI: