Më mbaj mend (për 1 muaj)


D-Style - All Night Long
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All Night Long".
3. Video është e këngës "All Night Long", por nuk këndohet nga D-Style.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


D-Style - All Night Long Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Night Long" kënduar nga D-Style.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

DurimKid - All Night Long

Uhu (x4)
Come on, baby

Me and you in this room left alone
Scream my name, I go hard to my songs, yeah
And Imma gonna get it hotter
I know what, what you need, what you want
So girl relax, wreck it up
Put them high heels on
Baby, baby

This is something you won’t forget
And we’ll go upside down to the left
All night long, all night long
(x 2)

Now let’s see what your boy gon' do
‘Cause tonight girl it’s all about you, yeah
Baby, baby, oooh
I know what, what you need, what you want
So girl relax, wreck it up
Put them high heels on
Yeeeah, yeah-ye-eah

This is something you won’t forget
And we’ll go upside down to the left
All night long, all night long (x 4)

Uhu (x4)

Scorpions - All Night Long

Music :Ulrich Roth
Lyrics:Klaus Meine

Can t get enough of the girl that I love
She s hot like the fire which burns on the sun.
She turns me on and my mind s goin round
Hot lovin woman is back in town

Well just to make me feel alright
All night long, oh yeah
But just to make me feel alright
All night long

Can t get enough of the girl that I love
She s hot like the fire which burns on the sun.
She turns me on and my mind s goin round
Hot lovin woman is back in town

Oh yeah
Well just to make me feel alright
All night long, oh yeah
But just to make me feel alright
All night long

LMFAO - All Night Long

I read your text sayin what you wanna do to me
(all night long)
I think I might be able fulfill your fantasies
We can ride away, no time to waste
tonight baby (all night long)
We can ride away, no time to waste tonight baby.

Walkin up dirty street
she was God over the beast ooh the way she looked at me
She's outta space like Anakin body like a mannequin
sippin' on a girly drink
Dancing on the table life of the party
got my tongue on her navel taking shots off her body
Yeah this little hottie
tryin' to get me sprung
she's suckin on cherries
tyin' knots with her tongue
Uhh girl it's you girl I love it when you're teasing me
Uhh girl the things you do girl
i love it when you're pleasing me

Chorus:
You wanna get it shawty (all night long)
The keep acting naughty (all night long)
You got me thinkin' baby (all night long)
You need a spankin' baby (all night long)
You wanna get it shawty (all night long)
The keep acting naughty (all night long)
You got me thinkin' baby (all night long)
You need a spankin' baby (all night long)

Walking down dirty street party rockin to the beat
Love the way he looks at me
He's outta space like Anakin body like a mannequin
Sippin' on some Hennessey
Dancing on the table life of the party
got his tongue on my navel taking shots off my body
Yeah I'm feelin' naughty
I'm tryin' to get him sprung
While im suckin' on this lollipop
you can be my lollipop
Uhh boy i want you boy I love when you're teasing me
Uhh boy the things you do boy
i love it when you're pleasing me

[Chorus:]

Now everybody say oh oh oh oh
Now everybody say oh oh oh oh
Now everybody say oh oh oh oh

I read your text sayin what you wanna do to me
all night long
I think I might be able fulfill your fantasies
We can ride away, no time to waste
tonight baby all night long
We can ride away, no time to waste tonight baby.

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë