Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - Boundage

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boundage".
3. Video është e këngës "Boundage", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - Boundage  (Feat. Fuga)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fuga

16/02/2009

2009-02-16T15:05:52+00:00Qe e ki ti na veq e kem kem
qa e bon ti na veq e blejm blejm
Lek infinit pare nonstop thejm
se ska sen ma najs se sa sene i blejm..

Kush e ka qe sun e bojn tjert mir munohen shum po une sjom tu i vrejt ej club banga non stop flashy hoes zo t'qart vet i qart ajt thirem GHOST, shum jena per copa cabana mas veshi puro havana qe don pun ajde tshti nmallna 808 K-beat bondage e qi don un ta boj ma trash , une se zgedhi po mledhi mos maj inat mos maj inat se repin e regji.Kshtu qe mos dysho hiq nmu se ska tjer smujn tjert si une met furnizu.

ok vato fugzi el king kej o ma kish qaty ni bu king.3 shishe xhek 2000 lek n'tavoline edhe naj dit kurrvat qe me neve rrin.Per seri
kur tum qohet un i therri asi qe mas meje skan problem mi hi tjetri
8-shja bukage ne p***a po bina e mas 2 turrav i bojna parfima
e qa o ma trip kejt e dojn parfimin sexy back ktu te na e harro justinin besom qe qishtu po bohet bajat,shum trip pa lidhje me thy qinshe per cdo nat arrhh.


Ky tekst u dërgua nga Lorik   learti1
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet