Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da LIGS - Kasetofoni Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kasetofoni Jem".
3. Video është e këngës "Kasetofoni Jem", por nuk këndohet nga Da LIGS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da LIGS - Kasetofoni Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Bonu Real"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00[da ligs]

une e kom ni kastofon qe muziken komercial se pranon ti kur e leshon kaniher nuk ban me pa duket krejt si trumblon e ka veq, veq ni radio stacion kush i rrin afer atij vesht ja shurdhon se hip hopin shume e don edhe gibs aj bon masanej me to ja nis edhe knon rima bita kur i ngon keshtu vazhdon e ka edhe nje trip tjter qe knon veq frystyle neper radio koncerte tipi knon veq live edhe sosht rraspi qe shitet edhe pse hin ne qesi tripa mos e shti se te gjun ty me thika underground kur ngon tipin e vet aj e bon edhe partit si don politikanit nanen ja shilonn

aj sdi kur e ngon gjiithkon me me toni montana dhe mafiasha tjerë bashkpunon ai per hip duhet mi qu durt nalt ok durt posht se paret i kom shti ndor kastfoni jem osht si suprmen qi sun rrin me ni ven dillerat per ata shesin terer ton kohen e permen shokun e tij me batman batmenn e respekton po uniforma e rubin shume nerva i shkon kur e sheh e munon rotsamen se leshon edhe kur pijavet kullet keshtu rimon se qishtu tripin e bon se oshte faking kastofon me ane nane nan sdi a po me kupton

[ref]2x

Tu kon me lon me thon ma von me nxon
Flowin ton sun e prek se e mbron kasetofoni jon
Qa qa qa me a rasta
Kasetofonin e kom gangsta

[daligs]

Une e kom ni kasetofon qe veq hip hopin ta lshon,nuk lun kilikera me gjithkon se ju doket qe pi hargjon per me ja fitu sun ja fiton se o sen qe e perferon se o Mc i mir mikrofon bon ti qysh aj sdon meniher shuplat ta mshon , samurajat copa copa i bon thot qe ata rrehen vet se tjert i nxerrin meniher

Kreit femrat mas atij ngajn se met madhe pi ja hajn , kur bohet gati mi mshu e shen qe femrat ju kan afru , Kastofoni jem ka edhe flesha smut ska qef mu gut se thot muna mu permut , edhe sdin mu tut ka desht drakulla me honger po ky e ka pa dhe e ka rre me qader , drakulla ka ik ka menu qe ky o i pit ,ky ton rrugen e ka njek tu gjujt me thik , kur shkon diskoteg kcen GENGSTA BUGAA femrat i afron ky ja nis mu sill si majmuni u rrotullu naper shkall kur e ka pa ni budall per inati diskoteken e ka kall a jeni tu kuptu mos um shtini me rimu se ky ke kastofoni jem qe e knon veq 1 refren ngoje babes pa men

[ref]2x

me bo ate me lan e me nzan sun e gjan flowin ton mos e prek se e mbron kastofoni jon qa qa qa mijabasta kastofonin e kena nGengsta


Ky tekst u dërgua nga Betimi Zuma Deluxe   WRANJEfc
Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet