Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio
Top 200

Da LIGS - C-walk  (Feat. Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Featuring

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Bonu Real"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "C-walk" kënduar nga Da LIGS.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da LIGS i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet