TEKSTESHQIP

Da New Chain
Biznesi I Rapit
Lyrics
(Feat. Mc RealistiC & Yoni Yo)

ARO
Kur dritat e muzikes fiken i ndezim ne
Beat Loop-a edhe bass 16 metra couple
E kam zakon si duhanxhinjt ne mengjes nje kafe
Dhe ne qoft se me ndjen numuro gjer ne 3
Po ngrihet tensioni niveli Hip Hop rebeli
Aro i fundit qe ngeli dhe shkeli
Te teli i lagur korentin e ka kapur
Edhe digjet i kenaqur
Hip Hop-i prap ne rrug si gjithmon i pavarur
Muzika jone eshte jete nuk e shesim nuk e blejm
Sa per te nxjerrur lek menyren do ta gjejm
Kultura perhapet falas nga ata qe e ndjejn
E shikoj veten Bob Marley sepse ti e pe Lil Wayn
Kurvat u futen ne biznesin e Rap-it
Jan nga lagjia e pasur edhe kane leKet e babit
Rap-i im nuk ka cmim Rap-i im nuk mer cmim
BAV Records Da New Chain ju qifsha diskografine

DËRGOI: