Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Da Sop

Nuk ka akoma asnjë votë

Da Sop është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Djwron Don

Ili Blackout

Kamali

Klik

Ardi G'B

EKO

Flambo

Tonic

Ummet

Xhema Aka Jemayli


Tags: Da Sop

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet