Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daddy F - Mbaje Alltin (Feat. Bx-A & Mb')  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Reff:

Maje me veti se secili lyp plum
nonen e hejterave asnihere sflejn gjum
tu i rras hunt ka mos e pa nevoj tu shit bole
dej ti del naj pidh nonen e tja rras kryt en shole

Reptura 2 :

jo alltin me veti po bile tmushne gati
masi ti nin qeto fjal e merr vesh sa o sahati
mos u nxej shok se kerkuj sja rrujte rakin
deri dje jom me ta thojshin sot po kungjiratin
fuck me kto kurva gjithqysh munohen mu ngjit
veq me mrri nitro fam edhe bytht kan nis mi shit
burra i thojn vetes e sja din renin burrnis
fjalt e rona nmikrofon a ntvertet sdalin pi shpis
shiten pidha tnones thu dojn flamen me ta hek
po kishin met veq pidha se nona ju kish dek
nuk dorzona shok se vitet kalojn shpejt
vepra jem ka me egzistu dhe ti kur ki mu tret
secili ma gangster sot secili ka bo clika
po fallcifitetin jau lexoj nmimika
qe kishe na po rrehem sja lom kurr haverave
ptu nonen reperat nutellave

Reff:

Maje me veti se secili lyp plum
nonen e hejterave asnihere sflejn gjum
tu i rras hunt ka mos e pa nevoj tu shit bole
dej ti del naj pidh nonen e tja rras kryt en shole

Reptura 3:

qysh thot daddy jon ngatru me ne
do qe deri dje kan le si qeni mas mecave
fallcave ju kallxojna ne qe se kuptojn haver
plani kunder neve sju funksionon asniher
e ti e shite bethen neve men tu na shit
po pidhat i bojn kto sene kishe dishka me arit
qa me bo se je larg venit tem
tishe kon ma ngat kishe thon po kishe hasen nproblem
e boj repin tem e sma nin qa thu ti
ha mut sa dush me goj se gramatiken ty ta qi
ej mos u muno se nuk munesh me mrri kerku
veq e bon veten me palu me ardh falje me kerku
te na shkruhet qeshtu nashta munesh me kuptu
te na thuhet qeshtu se i pari na ka msu
tash muj me ty qush du me lu muj nqfar do seni me aktru
qitem qa dush perpara nivel tokes ko me ta ul


Ky tekst u dërgua nga çlirim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daddy F
Featuring: Bx-A
Publikimi: 12/04/2014


Daddy F - Mbaje Alltin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaje Alltin".
3. Video është e këngës "Mbaje Alltin", por nuk këndohet nga Daddy F.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daddy F:


Komente 0