A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafi Derti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85
  • Emri i Vërtetë:
  • Dëfrim Derti
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dafi Derti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Dëfrim Derti. Reperi i cili u be shume i famshem fale pjese rep ne hitin "Te ka lali shpirt", tashme vazhdon te jete shume i kerkuar. Per teksteshqip.com, Dafi ka thene: "Kur isha i vogël e dëgjoja shumë Hip-Hop-in. Me kalimin e kohës pasioni m’u kthye në profesion. Unë jam dibran dhe normal që do jem krenar, se Dibra është një vend me vlera e me njerëz të mrekulleshëm me karakter, burrëri, cilësi këto që më kanë shoqër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Silva Gunbardhit

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bohemi

Rameka

Vagabondi

Mr Elvis

Krimineli

Albboy

AK

G-UP

Blazer

Eagleye (Kiameti)


Tags: Dafi Derti, Dafi, Dëfrim Derti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019