Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafi - Ekstazy (Feat. Jona & Muharremi Ahmeti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Come On..

Jona :
Ti m'je parajs qe un ndjej kur shoh
mbrenda syve tu
Te them qka gjej per mu sonte
vetem per nje nat
Me jep .. kur mund te kercej,
kerce dhe ti me mua
Te dehem te kafshoj ne ekstazy
dua qe t'jesh me mua

Dafi:
Sa dua qe te gjej,
nje minut dhe do shperthej
kom paret ti puthjet veq mjafton
un pesh te ngrej
qe e dii un e bej
me stilin tim lart te qoj
qe te rrim mos u shqetso,
e ki dafin ti plotson
Ngreje lart doren,
sho oren esht shum von
po me shum qe t'kerkon
se asgje nuk po 'mjafton
u zbardh dita , muzika
iku nata dhe me puthjet e zjarrta
me goditje shum te larta
qe ti kemi idet e qarta..

Muharrem Ahmeti:
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej

Jona :
Ti m'je parajs qe un ndjej kur shoh
mbrenda syve tu
Te them qka gjej per mu sonte
vetem per nje nat
Me jep .. kur mund te kercej,
kerce dhe ti me mua
Te dehem te kafshoj ne ekstazy
dua qe t'jesh me mua

Dafi:
Sa dua qe te gjej,
nje minut dhe do shperthej
kom paret ti puthjet veq mjafton
un pesh te ngrej
qe e dii un e bej
me stilin tim lart te qoj
qe te rrim mos u shqetso,
e ki dafin ti plotson
Ngreje lart doren,
sho oren esht shum von
po me shum qe t'kerkon
se asgje nuk po 'mjafton
u zbardh dita , muzika
iku nata dhe me puthjet e zjarrta
me goditje shum te larta
qe ti kemi idet e qarta..

Muharrem Ahmeti:
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
Saaaa ` O.oo!


Ky tekst u dërgua nga Riimiiii   saramkDafi Derti
Featuring: Jona Bytyci & Muharrem Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2010


Dafi - Ekstazy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ekstazy".
3. Video është e këngës "Ekstazy", por nuk këndohet nga Dafi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafi Derti:


Komente 0