Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U mundove te trokatesh ne zemren time
Nuk do te kete me koh per permisime
Je i lir te zgjedhesh kene te duash
Shum me mir qe sjam me ty se do te vuaja

Ref:2X
Skam nevoj te jepi ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shpritin tim

Ref:3X
Ti vete u Largove
Ti vetes ja bone
Tash ti keqyre punen tende

Nuk ja vlen te derdh per ty as nje pik lote
Te kam besuar por me nuk te duaa
Tash harrom mua pergjithmon
Shko Ti Shko e mos kerko

Ref:2X
S'kam nevoj te jap une ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shprtin tim

Ref:4
Ti vete u Largove
Ti vetes ja bone
Tash ti keqyre punen tende

Ref:2X
S'kam nevoj te jap une ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shprtin tim


Ky tekst u dërgua nga Kastrioti--)mutrovicaDafina Dauti
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/05/2012


Dafina Dauti - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 1