Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - A M'don (Feat. Durim Malaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

qysh me te hek prej zemres
qysh me mujt pa ty
se tash veten e kam msu me jetu me ty

Ah dashni, m'kalle per s'gjalli
per ty shume m'ka mare malli
sa here ty t'permendet emri
don me m'dal zemra prej vendi

REF.:
a m'don amdon hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty
te du te du hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty

spo muj me rrejt veten
kur syt n'ty i kam
e inati n'zemer me ty nuk ma mban

Ah dashni, m'kalle per s'gjalli
per ty shume m'ka mare malli
sa here ty t'permendet emri
don me m'dal zemra prej vendi

REF.:
a m'don amdon hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty
te du te du hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty


Ky tekst u dërgua nga elisqDafina Dauti
Featuring: Durim Malaj
Publikimi: 03/12/2020


Dafina Dauti - A M'don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'don".
3. Video është e këngës "A M'don", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0