TEKSTESHQIP

Dafina Dauti
Publikisht
Lyrics

Tash ke urejtje me shum se kurr
e trego veteen sa ishe buurr
Ansi piik nuk m'paske dashtt
nuk jaam pron e jotja 1 milion
her te thash
Lem te qete pse me vjen pass
nuk ke arsye ne dy nuk jemi BASHK

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

2xKot u mundova nuk e vleresove
me fjal te urta gjithmon me poshterove
Se meritove dashnin time shko te tjetra
dhe boll me mashtrime

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

Publikisht me fyen me shan
ska gje tjeter vetem inati te mban
Publikisht me vret e me lendon
e moren vesh kejt pse u ndam per lidhjen ton

DËRGOI:
Renditja:
Top 200