TEKSTESHQIP

Dafina Dauti
Digju Kallu
Lyrics

Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

2x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref.
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

1x:
Cdo me shume
Ty po te ndjej
Mungesen tende
Cdo dite e vrej
Asnihere s'te harroj
Dhe pse jeta ne
Na largoj

1x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

DËRGOI: