TEKSTESHQIP

Dafina Dauti
A M'don
Lyrics
(Feat. Durim Malaj)

qysh me te hek prej zemres
qysh me mujt pa ty
se tash veten e kam msu me jetu me ty

Ah dashni, m'kalle per s'gjalli
per ty shume m'ka mare malli
sa here ty t'permendet emri
don me m'dal zemra prej vendi

REF.:
a m'don amdon hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty
te du te du hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty

spo muj me rrejt veten
kur syt n'ty i kam
e inati n'zemer me ty nuk ma mban

Ah dashni, m'kalle per s'gjalli
per ty shume m'ka mare malli
sa here ty t'permendet emri
don me m'dal zemra prej vendi

REF.:
a m'don amdon hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty
te du te du hala moj dashni
se zemra dhe shpirti po dridhen per ty

DËRGOI: