Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dafina Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  55
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dafina Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ajo ka hyrë në tregun shqiptar si këngëtare popullore. Zëri i saj karakterizohet me vokal të fuqishëm dhe dëgjohet shumë në qytetin ku ajo jeton. Më datë 15 Dhjetor 2015, Dafina Morina publikon videoklipin "Si Zingjin Si Fukara". Në vitin 2015, Dafina Morina publikon albumin "Na Vjen Dita". Më datë 20 Maj 2018, Dafina Morina publikon videoklipin "Kena Marr Nuse Perqefi". Për orkestrimin u kujdes Enver Ibrahimi. Në vitin 2019, Dafina M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)

Na Vjen Dita (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Shala

Blerina Dibra

Albana Mesuli

Fjolla Shala

Malda Susuri

Suanita

Viona Shabani

Elbenita Kajtazi

Dorina Xerxa

Llollo


Tags: Dafina Morina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet