A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  170
  • Vendlindja:
  • Gjermani 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dafina Rexhepi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dafina Rexhepi eshte lindur në Gjermani ku edhe është rritur. Ka hyrë në botën e muzikës Shqiptare si person që premton shumë për karrierë dhe për shkak të stilit të saj të veçantë ka arritur të ketë sukses me të gjitha projektet e publikuara. Është përfolur shumë se po merrte si model këngëtaren tashmë shumë të suksesshme Dafina Zeqiri por një gjë të tillë Dafina Rexhepi e ka mohuar duke thënë se ka një stil të veçantë dhe se është shumë ndryshe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anita Latifi

Vanessa Krasniqi

Amantia

Luar

Dorina Garuci

Entela Zhula

Besa Krasniqi

Sara Kalaveshi

Emmy

Venera Lumani


Tags: Dafina Rexhepi, Dafinest, Dafina Rexhepi A.K.A Dafinest

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019