Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi - Albanian Girl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22GirL _ GirL _ GirL _ GirL

Atraktive ne cdo hap
jam diva qe hyn ne Club
e syri yt me kap shpeejt
pa komplekse e boj nXeeT

Me apo , pa MaKe Up
jam ma e mira n'Club
vetem nese nuk sheeeH

Ref:
Albanian
BeautifuL , BeautifuL
e embeel
Albanian
raca jo nuk don koment
e bojm nxeht n'cdo kontinent

Ne CLuB jom si MaGneT
dhe cdo skenn e boj nxeet
levizja ime te pushtoon
shikimi im hipnotizoon

Me apo , pa MaKe Up
jam ma e mira n'Club
vetem nese nuk sheeeH

Ref:
Albanian
BeautifuL , BeautifuL
e embeel
Albanian
raca jo nuk don koment
e bojm nxeht n'cdo kontinent

GennTzz:
Albanian
Sexy Lady Albanian GirL
shum Hot albanian girl
frymm qe nuk don komentt
e bojm nxett n'cdo kontinent

Albanian girl


Ky tekst u dërgua nga Albanna   AlbbBBBaaa   zannna   saramk   eliesa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Rexhepi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2010


Dafina Rexhepi - Albanian Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Girl".
3. Video është e këngës "Albanian Girl", por nuk këndohet nga Dafina Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Rexhepi:


Komente 0