Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Rexhepi - Ne Piken Zero Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

She's a lollypop(3x)
baus
Nuk ka pse zgjat me shume
te kam me ke u zum
sa here qe flasim bashke me pelqen edhe me shume
eshte koha per neve
per next step
mendjen time me merr
po shume qka me jep

Ref:
mendjen ma merr
Me kthen ne piken zero
style shum ndryshe
veq po me afroon..aa
Buza jote shijen si llollypop
Qe e provoj
Dance flow..!


Ky tekst u dërgua nga Aniitaa   kkkkkkkkkkDafina Rexhepi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Dafina Rexhepi - Ne Piken Zero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Piken Zero".
3. Video është e këngës "Ne Piken Zero", por nuk këndohet nga Dafina Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Rexhepi:


Komente 1