TEKSTESHQIP

Dafina Sadiku
Jena Perfekt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Perfekt" kënduar nga Dafina Sadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky krijim muzikor erdhi i finalizuar para audiencës i kompletuar me shije me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e përgatiti A Films. Videoklipi u publikua me datë 14 Shkurt 2023. Këngën e prodhuan Granit Gashi & Dardd.