Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Rrallë E Përmallë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  52

oouu... jeee... heijee...
jejejeje..... hee.. je ..he

Edhe pse jam larg e nuk me sheh
S'do te thot qe me i imi s'je
po e pres momentin qe dot vish
Kur do t'jemi vetem un dhe tiii

Ref2x :
Po te shoh rrall e permall
ushqej zemren veq me fjale
i jap shpres vetes me shum
qe kjo pritje te marr fund.

Po te shoh rrall e permall
dashuria ime e pare
eshte veshtir t`jetoj pa ty
e pres diten me u kthy .

po te shohuuu.. YEAH YEAH

Edhe pse sot afer nuk te kam
S'do te thot qe me e jotja s'jam
S'do te thot qe ende nuk te ndjej
E di mir ne syt e tu sa vlejjjjjj..

Ref :(4x)
Po te shoh rrall e permall
ushqej zemren veq me fjal
i jap shpres vetes me shum
qe kjo pritje te marr fund.

Po te shoh rrall e permall
dashuria ime e par
eshte veshtir t`jetoj pa ty
e pres diten me u kthy !

po te shohuuu.. YEAH YEAH


Ky tekst u dërgua nga Macaa   njomzza   RiNoRss   aronii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2007
Festivali: Polifest 2007
Teksti: Arsim Bunjaku


Dafina Zeqiri - Rrallë E Përmallë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrallë E Përmallë".
3. Video është e këngës "Rrallë E Përmallë", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 4