Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Hot Shorts (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

I Know you wanna robbed up
See the way we wanna ..?
The boys looking at us like they wanna tast some
we're fly girl we aint giving non
YEAH! gramofon!
Aha..Aha yeah!Okey!
Will is your boy?
Lyrical Son stand up!Genc Stand up yup!
Intorducing! The Newest star Duffy`e

Dafina :
Temperatura e nxet
dhe qyteti vlon në Gusht
veshi diqka shkurt e ngushtë
sa syt i mshel e i hap
gjendëm shpejt në club
djemt lëshojn fjal në qdo hap

Lyrical son :
Yo yo get jige with it 2X
ej yo duffy` go get em baby

Reff:
Kur jom në Club
n'Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

Dafina :
Temperatura e nxet
dhe qyteti vlon në Gusht
veshi diqka shkurt e ngushtë
sa syt i mshel e i hap
gjendëm shpejt në club
djemt lëshojn fjal në qdo hap

Reff:
Kur jom në Club
n'Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

Lyrical son:
kur jom në club nuk e di kur o boll
kom qef me pi shum alkool
sum intereson kush o mrena
genci a heki a ka dj a makiato bendi
ngat me dosta me nxon najsen
me pa qdo thooB tmadhe mrena që vjen
secili prej neve tparën e nxen
i nxojna na tjerat kejt shoqet me ren
Hot Shorts nice ass
big boobs lot of kesh
black porsche three ladies like em yep ok
jackpot qyshtu jena na,skom kravat nfyt
sjom si ata jom njeri i thjesht nuk jom kuller
pse gjon jom vesh se un jom reper
mendjen e madhe maje per veti
teper e bukur zemer kush je ti...?!
se kom problem po qitash jom busy
nese don najsen ej call me for shizy

Reff:4X
Kur jom në Club
n'Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

I Know you wanna robbed up
See the way we wanna ..?

The boys looking at us like they wanna tast some
we`re fly girls aint giving non


Ky tekst u dërgua nga Lola   Arbnorix   Ronaldo55   saramk   FjolllaaDafina Zeqiri
Featuring: Lyrical Son
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Hot Shorts
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot Shorts".
3. Video është e këngës "Hot Shorts", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0