A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Dangerously In Love


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  161

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2011

2011-07-19T20:57:45

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Just Me"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011


Baby let me show you how (how)
2 explore them feelings wild (wild)
Never wanna let you go
(Baby, you got me goin ahh)
Your body close to mine (mine)
Feelin the heat around (round)
Never felt this way before
(Baby, you got me goin ahh)

Chorus
Dangerously in love with you
Never want another one but you
(knowing)
That you feel the way I do
(oh, oh)
Dangerously in love, with you!

Vers.2
Feelings that you bring (so, so)
So Heavenly (so heavenly)
Your my Angel baby
(sent for loving me)
Oh, when our lips get together
(Cant get away)
Baby we stuck till forever
(you light my heart)
Baby you, light my heart!
Never leav me....

Chorus
Dangerously in love with you
Never want another one but you
(knowing)
That you feel the way I do
(oh, oh)
Dangerously in love, with you!

Bridge
Im in love with u Boo
(cnt stand away without you)
All I want is...
(you)
Im in love with you Boo
(cnt stand away without You)
All I want it...
Youuu (oouuh)

Chorus
Dangerously in love with you (you, youu)
Never want another one but you (want no other baby)
(knowing)
That you feel the way I do
(oh, oh)
Dangerously in love, with you! (Im so Dangerously In Love)

Dangerously in love with you (Im so dangerously inlove)
Never want another one but you (so Dangerously, dangerously)
(knowing) (Dangerously In lovve, with, youu)
That you feel the way I do (oohh, ouhh uuhuuuu)
(oh, oh)
Dangerously in love, with you! (aaah ah, aaaa)
Teksti:
Baby when I shook you how
to explode the feelings around
never wanna let you go
(baby, you got me going)

Your body close to mine
healing the heath around
never felt this way before
(baby, you got me going)

Chorus:
Dangerously in love with you
never want another one but you
(knowing) that you feel the way I do
dangerously in love with you

Feelings that agree (so so)
so heavenly (so heavenly)
you're my angel baby
and let's get together (can't get away)
Maybe we're stucked here forever
you are in my heart
never leave me

Chorus:
Dangerously in love with you
never want another one but you
(knowing) that you feel the way I do
dangerously in love with you

2x
(I'm in love with you)
can't stand a day without you
(and no one is like you)

Chorus:
Dangerously in love with you
never want another one but you
(knowing) that you feel the way I do
dangerously in love with you


Ky tekst u dërgua nga  verona97   Linn`a   Aardita
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019