Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Amanet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Hajde vajz hyn ne valle
Mos e rrit mendjen e madhe
Lujma doren me shami
Shum kush ty ta kan lakmi

2x
Luje belin vajz aman
Se ti bukur po vallzon
Luj me rritem luj qyqek
Se zemren ma djege krejt

2x
Hajde vajz luj perpara
Syt e zi dhe flokt e gjata
Kur po m’lun me dy shamia
Po m’tranohen krejt rinia

2x
Luje belin vajz aman
Se ti bukur po vallzon
Luj me rritem luj qyqek
Se zemren ma djege krejt


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Daim Lala
Publikimi: 26/02/2008


Daim Lala - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0