Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Buqe Rama - Genjeshtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hou Hou Hou
Hou Hou Hou

Me premtove mua dashurin
E ma bane jeten met zi
Me ke folur fjal shume t'mira
Ne fund dole me dy ftyra x2

Ti je genjeshtar hou
Ti je genjeshtar
Nuk meriton zemra ime
Ta don nji tradhetar x2

Hou Hou Hou
Hou Hou Hou

Nuk te doli zemer fundi mire
Kur ta bana un lamtumir
Un nuk muj ma shume me vuj
Nuk kam zemer per me lujt x2

Ti je genjeshtar hou
Ti je genjeshtar
Nuk meriton zemra ime
Ta don nji tradhetar x2

Ti je genjeshtar hou
Ti je genjeshtar
Nuk meriton zemra ime
Ta don nji tradhetar x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist

Daim Lala & Buqe Rama - Genjeshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Genjeshtare", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0