Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala & Buqe Rama - One Million
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Million".
3. Video është e këngës "One Million", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala & Buqe Rama - One Million Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"One Milion"

Komente

Asnjë Koment

17/07/2012

2012-07-17T21:56:59+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Million" kënduar nga Daim Lala & Buqe Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alexandra Stan. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Feat. Carlprit)

Yeah, ha ha
Mi number 1
Alexandra Stan
That's right
Yeah, Calprit
Check it, let's go!

Hey hey you're one in a million
In my heart, feel in love, you're so briliant
Girl i've missed your love and your feelings hun
I never knew that you are my special one
Since you left me I was the lonely one
Looking for that girl one in a million
To dance with trough the night while we chillin hun
So I guess I finally found my billion

Milli million
Milli million
Milli milli milli milli milli million (x4)

Cuz love can you bring you down
Oh no oh no
Everytime you come around
Oh no, million million
Cuz love can me bring you down
In a way I can't explain
Yeah love can bring you down
I know for sure

Milli million
Milli million
Milli milli milli milli milli million (x4)

Oh no oh no
Oh no, million million
Oh no oh no
Oh no

Hey hey you're one in a million
In my heart, feel in love, you're so briliant
Girl i've missed your love and your feelings hun
I never knew that you are my special one
Since you left me I was the lonely one
Looking for that girl one in a million
To dance with trough the night while we chillin hun
So I guess I finally found my billion

Feels like I've been lonely when you're gone
(One in a million)
Dance with me all night love
And make my heart feel like
You're my one in a million...

Milli million
Milli million
Milli milli milli milli milli million (x4)

YEAH! CALPRIT
oH NO, OH NO
ALEXANDRA STAN,
OH NO, MILLION MILLION.Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë