Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala & Buqe Rama - Unazen E Tjetrit E Mban
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazen E Tjetrit E Mban".
3. Video është e këngës "Unazen E Tjetrit E Mban", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala & Buqe Rama - Unazen E Tjetrit E Mban Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"One Milion"

Komente

Asnjë Koment

17/07/2012

2012-07-17T21:56:58+01:00nemer tim kur pata nevoj un per ty
ika un te lash oj zemer me lot nsy
vet me pate than qe kur ske mem lan
mem largu prej teje per tjetrin me
kan dhan nemer tim kur pata nevoj
un per ty ika un te lash oj zemer
ne lot nsy

nemer tim kur pata nevoj un per ty
ika un te lash oj zemer ne lot nsy
vet me pate than qe kur ske mem lan
mem largu prej teje per tjetrin me
kan dhan

unazen e tjetrit gisht e mban
e me lan pas 1 fjal tjetrin ne
krah e ty ne zemer per ty vuaj
dashnia jeme

unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne
kra e ty ne zemer per ty vuaj
dashnia jeme unazen e tjetrit
gisht e mban e mem lan pas 1 fjal
tjetrin ne kra e ty ne zemer per
ty vuaj dashnia jeme

malli per ty shpirtin po ma djeg edhe
un pa ty o shpirt se kam let shum po
vuaj dhe vdekjen e kerkoj e lus zotin
tjetrin bot na bashkoj

malli per ty shpirtin po ma djeg edhe
un pa ty o shpirt se kam let shum po
vuaj dhe vdekjen e kerkoj e lus zotin
tjetrin bot na bashkoi

unazen e tjetrit gisht e mban e
mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia
jeme unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia jeme

unazen e tjetrit gisht e mban e
mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia
jeme unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia jeme


Ky tekst u dërgua nga linda
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë