Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daim Lala & Xhemilja - Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)", por nuk këndohet nga Daim Lala & Xhemilja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Daim Lala & Xhemilja - Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/12/2015

2015-12-07T18:43:50+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)" kënduar nga Daim Lala & Xhemilja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë