Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhemile Veselaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  144
BIOGRAFIA: Xhemile Veselaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 27 Qershor 2014, Xhemile publikon videoklipin "Trileqe", në bashkëpunim me Arsimi. Më datë 9 Dhjetor 2014, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "O Qyqan". Më datë 25 Korrik 2015, Xhemilja publikon videoklipin "Si Vullkan", në bashkëpunim me Fjori Tirona. Më datë 1 Qershor 2016, Fadil Riza & Xhemilja publikojnë videoklipin "Ki Me M'dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Blerina Gashi

Halide Piskala

Sala Maloku

Majlinda Topanica

Shemsie Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Sanimete Krasniqi

Remzije Strumcaku (Rema)

Tags: Xhemile Veselaj, Xhemile, Xhemilja, Xhemilia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet