Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - As Vet S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemra se ka let
plagen mos ja prek
mos me perkujto ti ne heshtje shko
Pah mua ti vazhdo x2

As vet se di as vet se di
si te them o lamtumir
as vet se di si me mundon
kur zemra te don hala
te do hala x2

Zemra se ka let
met harru per jet
a e din sa tkum dasht
dashnija u tret
veq dhimbja ka mbet x2

As vet se di as vet se di
si te them o lamtumir
as vet se di si me mundon
kur zemra te don hala
te do hala x2


Ky tekst u dërgua nga Xeni NurediniDaim Lala
Publikimi: 11/12/2017


Daim Lala - As Vet S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Vet S'e Di".
3. Video është e këngës "As Vet S'e Di", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0