Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sulltan Hajolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Sulltan Hajolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Hekuran Krasniqi ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Jeten Ta Fali", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli. Më datë 23 Shkurt 2018, Turab Hajolli publikon videoklipin "2 Sikur 200", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli. Më datë 16 Prill 2018, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Asaj", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mursel Murseli

Soni I Vogel

Artur Qerimi

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Aldi Loci

Altin Tirona

Fidan Hajrizi

Egzoni Vogel

Shefqet Rogova

Tags: Sulltan Hajolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet