Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim, Aida & Argjenda - Ama Doren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hajde hajde ama dorën
Ta luj vallen e rugovës 2X
Për qefin e diasporës
Tradita e kosovës 2X

Nuse mori nuse ne kto buzt e kuqe
Mirë se erdhe
Në vendin tonë unë të thirri rushe

Koka gzu shum nana
Menzi skam prit met marr
Unë për ty lum bona
Shpijën tonë që ki me ardh,


Ky tekst u dërgua nga Nikii12344

Daim, Aida & Argjenda - Ama Doren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Doren".
3. Video është e këngës "Ama Doren", por nuk këndohet nga Daim, Aida & Argjenda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0