Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala, Shpat Kasapi, Aida & Argjenda - Mashallah Boj Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Marshalla)

Marshalla Boj Per Ty Per Ate
Vetull Per Ate Sy Kur Kam Pa
Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda '
Marshalla Boj Per Ty Per
Ate Vetull Per Ate Sy Kur
Kam Pa Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda

Rri Qet E Kenaqu Krejt Boll Me
Shoqet Ti Ke Nejt Te Ka Ardhe
Vakti Dhe Kismeti Me E Ndryshu
Muhabetin

E Buzqeshur Me Shoqnin Paske
Dal Moj Bukuri Pasha Zotin
Me Ta Te Pash Prej Shoqnis
Un Kam Met Nda

REFRENI DAIM L SHPAT K
FT AIDA ARGJENDA D

Marshalla Boj Per Ty Per Ate
Vetull Per Ate Sy Kur Kam Pa
Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda '
Marshalla Boj Per Ty Per
Ate Vetull Per Ate Sy Kur
Kam Pa Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda

TEKSTI DY Aida Doci FT ARGJENDA DOCI

prej Shoqnis Nese Me Ndan Pa
Shoqni Nuk Ke Mem Lon Nese
Zemer Mu Me Ke Me Bo Per
Veti Pa Bo Be. Me Shoqnin
Me Dashnin Neja Jon Ka
Hirshin Cdo Kush Ka Vendin
E Vet Gjithe Ata Bofshin
Muhabet

REFRENI DY DAIM L SHPAT K
FT AIDA ARGJENDA D

(Marshalla)

Marshalla Boj Per Ty Per Ate
Vetull Per Ate Sy Kur Kam Pa
Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda '
Marshalla Boj Per Ty Per
Ate Zemer Per Ate Sy Kur
Kam Pa Kjo Dynja Mu Bo Me Sevda


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Daim Lala, Shpat Kasapi, Aida & Argjenda - Mashallah Boj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashallah Boj Per Ty".
3. Video është e këngës "Mashallah Boj Per Ty", por nuk këndohet nga Daim Lala, Shpat Kasapi, Aida & Argjenda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0