TEKSTESHQIP

Daim Liçaj
I Pari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Pari" kënduar nga Daim Liçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky materiali muzikor është paraqitur tek shikuesit i plotësuar në spektrin vizual me një videoklip, të cilin e krijoi Blerim Salillari Films. Ky videoklip u publikua më 21 Gusht 2023. Kënga ka punuar si tekstshkrues vetë artisti, arranzhues i muzikës rezulton të jetë Rilobeats, ndërsa produksioni në studio është shkruajtur nga Brothers.S.