Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Daim Zeqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 17 Tetor 2020, Daim Zeqiri publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Hamdi Ferati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nebi Halili

Agim Baftjari

Paulin Pervathi

Lekë Duhoni

Mustaf Rama

Rrahman Pagarusha

Cen Vishaj

Zenun Maksutaj

Kastriot Seferi

Nebih Dauti

Tags: Daim Zeqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet