A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dalina është një këngëtare e njohur. “Pom Pelqen” është titulli i këngës së re të Dalina Rukovcit, e cila ka ngritur pesh tërë fansat e saj, e që ata janë të shumtë në numër. Këngëtarja e re nga Gjilani këtë këngë e ka bërë në bashkëpunim me Bllekin, duke sjell një interpretim ndryshe dhe duke goditur pikërisht në shenjë. Kjo është kënga e dytë e Rukovcit, mirëpo ajo ka konfirmuar se sezoni veror do të jetë shumë i nxehtë sa i përket bashkëpunimeve dhe realizimit solo. Njohës të muz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Mezini

Edona Reshitaj

Eris Hoxha

Simona Karafili

Venera Imeri

Nevila Qesko

Gresa Gjoceraj

Ledi (F)

Enkela Bisha

Gerta Ademaj


Tags: Dalina, Dalina Rukovci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019