Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dalina Shehaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dalina Shehaj është një shkrimtare. Dalina jeton ne qytetin e Patosit se bashku me familjen e saj. Aktualisht eshte nje gjimnaziste ne gjimnazin e qytetit "Zhani Ciko". Eshte e apasionuar pas lendes se kimise, gjithashtu nje talent tjeter i saj eshte edhe shkrimi, krijimi. Dalina eshte nje nder fanset me te çmendura te Cartanit (Judovnik Boshnjakut). Endrra e saj eshte qe nje dite te mund te takoj reperin e saj te preferuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Kanani

Anisa Hysenaj

Laureta Durmishi

Suela Sokoli

Xhenisa Memolla

Mersina Makollari

Oriada Dajko

Julijana Nika

Diana Sadrija

Medina Fetai

Tags: Dalina Shehaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet