Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Dana Jo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Nëntor 2017, Dana Jo publikon videoklipin "Give It All", në bashkëpunim me Moneyboys. Më datë 1 Prill 2019, Alil Kërkuti & Dana Jo publikojnë videoklipin "Give Me Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vanesa Delija

Erysha

Anna Rossi

Marsela Elezi

Ami V

Anila Agashi

Argneta Thaqi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Sarentina Cako


Tags: Dana Jo

Krijo Një Kartolinë