Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Daniela Toçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Daniela Toçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të këndojë që në moshën 5-vjeçare dhe ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore ku nuk është larguar pa çmime. Talenti i saj është i trashëguar në familje, ku të dy prindërit këndojnë. Pasioni i Danielës është muzika, ndërsa kur të rritet dëshiron të bëhet mësuese biologjie ose mjeke. Këngëtarja e saj e preferuar është Vaçe Zela. Në vitin 2018, Daniela Toçi merr pjesë në Voice Kids Albania. Në Tetor 2018, Ardit Çuni & Daniel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

10 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Mejba Kadija

Uendi Zylaj

Sara Bajraktari

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Erta Qerimi

Jasmina Dervishi

Kleansa Susaj

Klaudia Thartori


Tags: Daniela Toçi, Daniela Toci, Danjela

Daniela Toçi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet