TEKSTESHQIP

Daniel Kopsaj
Gjame Lahute
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjame Lahute" kënduar nga Daniel Kopsaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe teksti vjen si krijim nga Fran Kodra, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Roland Çukaj.