Roland Çukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Roland Çukaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 13 Gusht 2010, Alma Velaj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Dashuri Pa Fjale". Më datë 29 Mars 2011, Roland Çukaj publikon videoklipin "E Pa Bese". Më datë 25 Nëntor 2012, Roland Çukaj publikon videoklipin "Dy Minuta". Më datë 4 Janar 2013, Roland Çukaj publikon videoklipin "Kenge Kurbeti". Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia". Më datë 27 Tetor 2016, Roland Çukaj publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Burim Kastrati

Latuà

Viagra

Chika

Xhani

Pellumb Elmazi

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Niku

Skender Xhafa


Tags: Roland çukaj, Roland Cukaj

Krijo Një Kartolinë