Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Ramadan Pali
 • Vendlindja:
 • Bathore, Kamez 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Danni është një këngëtar. DANNI eshte me origjine nga Dibra dhe jeton ne TIRANE....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genci Nelku

Lenny

Kg Man

Francezi

4RDIT

Noldi

Ildi

Gzai

Ermmal

Vilsian

Tags: Danni, Danni Pali, Ramadan Pali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet