Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Danny Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Danny Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai i takon reperëve të gjeneratës së vjetër, ndërsa ka qenë shumë i pëlqyer për këngët e tij ndër vite, dhe disa pjesëmarrje mjaft të suksesshme në festivalin Top Fest. Danny Boy publikon kange te re në vitin 2018, mbas shumë viteve mungesë. Në Maj 2004, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Bounce". Në Prill 2006, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Kritiko". Më datë 3 Maj 2008, Danny Boy publikon videoklipin "Fjal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Bidaki

B-Bami

F-Boogie

WhoBrave

Biggi

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Scorpion

Kacho


Tags: Danny Boy, Dannyboy, Dany Boy

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet