A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  55
  • Emri i Vërtetë:
  • Dardan Mushkolaj
  • Vendlindja:
  • Stuttgart 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dardan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Dardan (Dardan Mushkolaj) është një rapper gjerman i prejardhjes së shqiptarëve të Kosovës. Ai njihet gjithashtu me emrin "Mister Dardy". Më datë 10 Prill 2016, Dardan publikon videoklipin "Ey Bra". Më datë 23 Korrik 2016, Dardan publikon videoklipin "Tokyo Drift". Më datë 22 Shtator 2016, Dardan publikon videoklipin "Wer Macht Para?", në bashkëpunim me Eno. Më datë 4 Tetor 2016, Dardan publikon videoklipin "10 Euro Samsung", në bashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Sorry (2019)

Hypnotize (2018)

Dardy Luther King (Pt. I) (2018)

Dardy Luther King (Pt. Ii) (2018)

Hallo Deutschrap (2017)


» Dërgo Një Këngë »

A Milly
Wer Macht Para 2
Coco Mama
Fuego
Telefon
Ice
Facetime
Komm Zu Hypnotize
Miami Vibes
Caipirinha


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Devcha

Trim Jetullahu

Reexhi

Azet

Tensioni G

Dabesst

Gent Fatali

Ex Wolf

Dardan Osmanollaj

Anestezioni


Tags: Dardan, Dardan Mushkolaj, Mister Dardy

Dardan në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019