Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Ferati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Dardan Ferati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Dhjetor 2013, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Together", në bashkëpunim me Dardan Ferati. Videoklipi u prodhua nga Gm Creative. Më datë 5 Maj 2015, Dardan Ferati publikon videoklipin "Une Dhe Ti". Më datë 12 Shtator 2015, Dardan Ferati publikon videoklipin "Me Kerko", në bashkëpunim me Afrim Bitonia. Më datë 24 Mars 2016, Dardan Ferati publikon videoklipin "Mungese". Më datë 19 Shtator 2016, Dardan Ferati publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lony

King Link

Bcrazy

Underground Mc

Ponx

Don M1no

MMG Babloki

A Link

Bess (Familia Ideale)

Last Daddy

Tags: Dardan Ferati


Komente mbi këtë artist