Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Unë Këndoj Ye Ye

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Këndoj Ye Ye".
3. Video është e këngës "Unë Këndoj Ye Ye", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Unë Këndoj Ye Ye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/05/2007

2007-05-30T04:49:41+00:00Ditë e hanë, dhe ditëlindjen e kam,
Për dhuratë, dua të të kem pranë, oh,
Dua të të kem pranë!
Të gjithë njerëzit të këndojnë,
Në rrugë të dalin - të vallzëzojnë!
Të gjithë njerëzit të këndojnë,
Në rrugë të dalin!

Unë dhe ti, pa kulm mbi shtëpi,
Presim ndër një hije, të ndodhë një mrekulli, oh,
Pse s'ndodh një mrekulli?
Të gjithë njerëzit të këndojnë,
Në rrugë të dalin - të vallzëzojnë!
Të gjithë njerëzit të këndojnë,
Në rrugë të dalin!

Ref:
Unë këndoj ye ye!

Veç më thuaj se më do, mos u largo nga unë,
Kur unë këndoj ye ye, atëherë tërë bota s'do të ketë gjumë!

Unë këndoj ye ye!
Nga parajsa më trego ç'është dashuria!
Unë këndoj ye ye!
Më mëso si të largohem nga vetmia!
Unë e ti, pa kulm mbi shtëpi,
Unë e ti, këndojmë ye ye për mrekulli!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet