Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Lolo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[Hook]
Lolo, Lolo (Lolo)
Sitz' im Lolo, sie steigt ein, go-go
Tanz' wie go-go, auch ich mein' Lolo
Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo

[...] ah
Ja du bist meine [?]
Auf deinem Teller liegen [?] (ah)
In meinem Keller liegen [?]
Komm, wir machen eine Bank klar (ah)
Du bist zu Fuego (ah), ich hol' dich aus der Pampa (ah)
Danach bist du wieder Abra-[...]

[Hook]
Lolo, Lolo (Lolo)
Sitz' im Lolo, sie steigt ein, go-go
Tanz' wie go-go, auch ich mein' Lolo
Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolo, Lolp

[...]
Dardan
Publikimi: 02/12/2018


Dardan - Lolo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lolo".
3. Video është e këngës "Lolo", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

62

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 1