Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Tick Aus Wie 50 Cent (Feat. Patron)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Patron]
[...]
Hypnotize, meine Mafia
[?], du bist Dardy
Wer von euch Hurensöhne [?]
Jetzt wird rasiert, pa-pa-pa-pa

[Dardan]
[...] am Telefon, ich komm dich schneller hol'n
Als die Interpol, aber nicht mit 'nem Teleskop
Ficke [?] und dann mit der Kalash [?]
Warte gerade meine Munition, [?] deine Million
Hypnotize [?] 'ne neue Ära
Deutschraps Endgegner, ich zerfetz' dein [...]

[...]
Dardan
Publikimi: 15/12/2018


Dardan - Tick Aus Wie 50 Cent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tick Aus Wie 50 Cent".
3. Video është e këngës "Tick Aus Wie 50 Cent", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0