Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Ying & Yang Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

(Yeah)
Ah (Ah)

Meine Rose, ich bin dein Dorn und ich war nie reich (War nie reich)
Deswegen müssen solche Taten an kalten Tagen sein (Tagen sein)
Maske auf, zur gleichen Zeit trägst du dein Abendkleid (Dein Abendkleid)
Ich komme von dort, wo keiner dir unter die Arme greift (Brra)
Denn wir leben wie Cali-Kartell (Kartell)
Sei bitte meine Judy Moncada (Moncada)
...
Bin der Junge, vor dem dich deine Eltern immer gewarnt haben
Auch wenn ich mir Feinde schuf mit dir, bezahl' ich mit meinem Blut (Mei'm Blut)
Nehm' alles in Kauf, hauptsache es geht meinem Kleinem gut (Gut)
Nehm' noch einen Zug, so viele Frau'n auf dieser Welt (Ja)
Doch in Frage kommst nur du

...
...
Dardan
Publikimi: 16/02/2020


Dardan - Ying & Yang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ying & Yang".
3. Video është e këngës "Ying & Yang", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0