Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Flug 93 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ey
Komm mit, komm mit, komm mit, komm mit, Babe
Denn für dich kämpf' ich wie ein Kenny R
Komm mit, komm mit, komm mit, komm mit, Babe
Ich bin da für dich jeden Tag

Weg, wohin egal (Egal)
Hauptsache weg von diesem Drama (Drama)
Will nur weg, wohin egal (Egal)
Hoffentlich wird alles wie damals (Ja)

[REF.]
Babe, komm mit (Komm mit)
Dieses Ticket ist One-Way
Ich weiß, du willst es, also komm mit (Komm mit)
Dieses Ticket ist One-Way

...
...
Dardan
Publikimi: 27/03/2020


Dardan - Flug 93
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flug 93".
3. Video është e këngës "Flug 93", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 2